Prekių katalogas

VAIKŲ KAMBARIO BALDAI

 • Nauja prekė   -28%
  189 
  261  Sutaupykite 72 
  319 
  436  Sutaupykite 117 
  Nauja prekė   -26%
  138 
  187  Sutaupykite 49 
  127 
  173  Sutaupykite 46 
  Nauja prekė   -26%
  118 
  159  Sutaupykite 41 
  258 
  351  Sutaupykite 93 
  Nauja prekė   -26%
  238 
  323  Sutaupykite 85 
  Nauja prekė   -26%
  62 
  84  Sutaupykite 22 
  Nauja prekė   -26%
  229 
  310  Sutaupykite 81 
  Nauja prekė   -26%
  225 
  305  Sutaupykite 80 
  178 
  242  Sutaupykite 64 
  518 
  703  Sutaupykite 185 
  68 
  92  Sutaupykite 24 
       
  378 
  515  Sutaupykite 137 
       
  318 
  433  Sutaupykite 115 
       
  289 
  393  Sutaupykite 104 
       
  119 
  162  Sutaupykite 43 
  Nauja prekė   -26%
  55 
  74  Sutaupykite 19 
       
  Nauja prekė   -26%
  59 
  80  Sutaupykite 21 
       
  Nauja prekė   -26%
  62 
  84  Sutaupykite 22 
       
  Nauja prekė   -26%
  51 
  69  Sutaupykite 18 
  Nauja prekė   -26%
  59 
  80  Sutaupykite 21 
       
  Nauja prekė   -26%
  45 
  61  Sutaupykite 16 
  Nauja prekė   -26%
  59 
  80  Sutaupykite 21 
       
  Nauja prekė   -27%
  47 
  64  Sutaupykite 17 
       
  Nauja prekė   -27%
  133 
  181  Sutaupykite 48 
     
  Nauja prekė   -26%
  97 
  131  Sutaupykite 34 
     
  Nauja prekė   -26%
  65 
  88  Sutaupykite 23 
     
  43 
  58  Sutaupykite 15 
  56 
  76  Sutaupykite 20 
  70 
  95  Sutaupykite 25 
  111 
  151  Sutaupykite 40 
 • Vaikų kambario baldai

  Vaikui jo kambarys yra pati svarbiausia vieta visuose namuose. Tai asmeninė karalystė, kur jis jaučiasi saugus, gali būti savimi, kur visiškai atsipalaiduoja ir daro tai, kas labiausiai patinka (arba tai, ką reikia, pavyzdžiui, mokosi). Tiesa, vaikų kambario įrengimas nėra labai paprastas darbas. Svarbu apgalvoti labai daug niuansų, suskirstyti kambarį erdvėmis.

  Vienas kambarys – skirtingos erdvės

  Pediatrai tikina, kad vaiko kambario erdvių suskirstymas padės paprasčiau išmokti atsakomybės, tinkamai prižiūrėti savo kambarį ir suprasti, kad kasdienybė yra ne tik malonumai, tačiau ir darbai. Kad interjero tikslus pavyktų įgyvendinti, reikalingi geri vaikų kambario baldai. Būtent tokius Baldų salėje ir rasite. Tik kaip išsirinkti?

  Miego zona

  Vaikų kambario lovos – vienas svarbiausių vaiko kambario baldų, kadangi augančiam organizmui labai svarbu tinkamai išsimiegoti, kad diena būtų produktyvi.

  Dviaukštė lova

  Vienas kambarys, du vaikai? Tokiu atveju galima rinktis dviaukštę lovą. Jeigu auginate ne vieną atžalą, o vaiko kambario erdvė ribota, – tokiu atveju geriausias pasirinkimas yra dviaukštės lovos. Greta jų, popiečio miegui labai rekomenduojami miegamieji foteliai, prie kurių galima pastatyti naktinius staliukus. O ant šių garuos karštas arbatos puodelis...

  Beje, dviaukščių lovų apačioje dažniausiai būna patalynės stalčiai, tad vieta taupoma išties protingai.

  Baldų salėje rasite įvairių lovų, nes šie baldai vaikų miegui itin svarbūs. Juk vaiko kambario apstatymas ir prasideda nuo lovos.

  Poilsio zona

  Pufailentynosspintelės – galima (ar netgi būtina) poilsio zonos atributika, suteikianti galimybę šioje vietoje ilsėtis ir pamiršti visus mažus rūpestėlius.

  Čia pirmuoju smuiku griežia pomėgiai. Kokia laisvalaikio veikla kambaryje dažniausia? Kokie žaislai mylimiausi? Šie klausimai padės lengviau suprojektuoti būsimą poilsio erdvę.

  Darbo (mokymosi) zona

  Ne tik paaugęs, tačiau ir mažas vaikas turi žinoti apie savo atsakomybę, tad kambaryje reikia įrengti ir darbo zoną. Joje turi būti rašomieji stalai bei vaikų kambario darbo kėdės. Pradžioje dažnai naudojami piešimui, vėliau – pamokoms ruošti. Tegul darbo zona būna jauki, tačiau turi skirtis nuo poilsio zonos, čia negali būti žaisliukų, kurie blaško.

  Rašomasis stalas

  Baldai vaiko kambariui neįsivaizduojami be gero rašomojo stalo. Jeigu jis bus per mažas, mokymasis gali tapti iššūkiu. Juk šiais laikais mokymasis neįsivaizduojamas be kompiuterio, o šalia jo gali prireikti ir ne vienos knygos bei sąsiuvinio. Žinoma, daug kas priklauso nuo kambario dydžio. Tačiau net ir visai mažame kambaryje stengiamasi pastatyti patogų stalą.

  Stalų būna su stalčiais, lentynėlėmis arba visai minimalistinių. Papildomi stalčiai nepamaišys (jei tik kambaryje pakanka vietos). Daugeliu atvejų labai praverčia ir vieta klaviatūrai. Net jeigu kompiuteris nešiojamasis ir atskira klaviatūra nereikalinga, toji stalo vieta patogiai priglobs kokį sąsiuvinį ar vadovėlį.

  Kėdė

  Vaikų kambario baldai ir ergonomika yra tarsi sinonimai. O su ergonomika bene labiausiai siejamos kėdės. Juk būtent ant kėdės vaikas (moksleivis) praleidžia tikrai daug laiko. Ruošia pamokas, piešia, skaito, žaidžia kompiuteriu... O jei dar pamokos nuotoliniu būdu...

  Minkštos, reguliuojamo aukščio kėdės leidžia jaustis geriau. Jos ir gražios, ir patogios. Vaiko sveikata svarbiausia, o kėdės pasirinkimas neatsiejamas nuo sveikumo.

  Tvarkymosi zona

  Žinoma, vaiko kambaryje būtina ir tvarkymosi zona, kur bus laikomi mažojo žaislai. Geriausia pasirinkti konteinerius bei sekcijas, kur tvarkingai sudėlioti žaisliukai lauks vaiko paėmimo į rankas. Jau nuo pat mažų dienų reikia mokyti vaiką tvarkytis. Tinkamai įgūdžiai lavinami vaikystėje.

  Taigi vaikiški baldai turi tris funkcijas:

  • jie turi užtikrinti patogų poilsį ir miegą;
  • vaikų kambario baldai turi būti ergonomiški, patogūs mokantis, ruošiant pamokas;
  • baldai turi skatinti tvarkingumą.

  Baldai vaikų kambariui suteikia ne tik patogumo. Jie gali padėti lavinti tinkamus įpročius. O tai jau investicija į rytojų.

  Baldų komplektai

  Tenka taupyti vietą, laiką, pinigus?.. Tai puikiai suprantama. O ar žinote, koks sprendimas šiuo atveju labai praktiškas? Vaikų kambario baldų komplektai.

  Kas tokį komplektą sudaro? Dažniausiai rašomasis stalas, lentynos, spinta. Įsigijus visą komplektą, mažiau rūpesčių. Tampa lengviau sukurti gražų interjerą. Visi baldai sudaro darnų vaizdą.

  Kokybė, stilius ir kompromisai

  Renkantis baldus svarbiu klausimu tampa kokybė ir stilius. Vaikiški baldai turi būti gražūs. Bet ir kokybiški. Baldų salėje rasite kokybiškus baldus. O štai dizaino pasirinkimas yra subjektyvus. Tėvų ir paauglių nuomonė nebūtinai sutaps. Kadangi tai vaikų erdvė, jų žodžių reikėtų paisyti, antraip naivu tikėtis, kad baldai bus saugomi.

  Visgi svarbu įžvelgti, ar vaikas tvirtai nori tam tikro baldo, ar tai tik trumpalaikis kaprizas. Dar svarbiau – kad rinkimasis būtų įdomus ir draugiškas, o ne kupinas ginčų.

  Perkant internetu pasitarti su vaiku yra kur kas paprasčiau, jis gali tiksliai nurodyti, kaip turi atrodyti jo poilsio zona ir kokie baldai joje reikalingi. Tai vieta, kur vaikas turi atsipalaiduoti, tad tegul jis kartu sprendžia, kaip toji vieta turi atrodyti.

  Baldų salėje siūloma produkcija – žaisminga, išraiškinga, traukianti ir mažesnių, ir didesnių vaikų dėmesį. Tad pasirinkti – vienas malonumas.

  Išmatuokite kambarį

  Renkant baldus vaikų kambariui galioja tas pats patarimas, kaip ir atnaujinant virtuvę ar svetainę: išmatuokite kambarį. Jeigu erdvė siaura, būtinai įvertinkite, ar pavyks laisvai atidaryti spintos duris, stalo stalčius.

  Baldų salė: vaikų kambario baldai internetu

  Vaiko kambario baldai internetu – geras sprendimas norintiems ir patogiai apsipirkti, ir nepermokėti, ir, žinoma, įsigyti tai, kas kokybiška. Būtent tai Jums ir siūlo Baldų salė. Vaikų kambario baldai čia ne tik stilingi, patogūs, bet ir patraukliai įkainoti. Įsitikinti galite jau dabar!

  Baldusale.lt gausus ne tik vaikų kambario baldų pasirinkimas. Kviečiame rinktis ir : virtuvės baldus, svetainės baldus, miegamojo baldus, prieškambario baldus, biuro baldus.