MIEGAMOJO BALDAI

 • Miegamasis – erdvė, kurioje mes nusimetame visus rūpesčius, pamirštame visus darbus, atsipalaiduojame ir paprasčiausiai prisimename – kad gyvenimas yra labai nuostabus. Nieko keisto, kad miegamojo erdvės kūrimui daugelis mūsų skiria labai daug dėmesio. Nuo baldų pasirinkimo iki mažiausių interjero detalių, kurios padeda atskleisti mūsų asmenybę, kurios perteikia mūsų mąstymą bei gebėjimus. Juk tai vieta, kurioje mes galime būti savimi, tai vieta, kur ne namų gyventojai neturi teisės kelti kojos.
  „Baldų salė“ padės jums susikurti tobulą miegamojo erdvę, kurioje bus gera būti, gera ilsėtis ir pasinerti į karališką miegą, kurio nusipelnė kiekvienas. Juk kuomet nepavyksta išsimiegoti – visa diena atrodo sunkesnė. Jūsų dėmesiui aptarsime – kokie baldai privalo būti visuose miegamojo kambariuose!
  • Turbūt net neverta įrodinėti, kad miegamojo lovos yra svarbiausias baldas šiame kambaryje. Gali daugiau nebūti nieko, tačiau karališka lova – būtina. Juk tai vieta, kur mes paliekame nuovargį ir pasisemiame naujų jėgų, tarsi įsikrauname naujai dienai.
  • Žinoma, siūlome miegamojo komplektus, kurie padės vieno pirkimo metu apstatyti pusę kambario. Tai bene greičiausias būdas susikurti savo svajonių poilsio erdvę.
  Naktiniai staliukai greta lovų – būtini, kadangi juose daugelis laiko kiekvieną vakarą naudojamus daiktus: kremus, akinius, knygas… Tačiau ar jums reikia TV staliuko? Kiekvienas savaip supranta kaip yra ilsimasi, tad šiuo atveju ir sprendimas jūsų. Tiesa, „Baldų salė“ siūlo labai daug skoningų TV staliukų, tad apžiūrėkite.
  • Miegamuosiuose kosmetiniai staliukai reikalingi tikrai ne tik moterims, tačiau ir vyrams. Kiekvienas mūsų vakaras turi baigtis kruopščiu savo odos bei plaukų paruošimu miegui. Nusivalyti makiažą žvelgiant į save veidrodyje – kur kas paprasčiau. O kai dar tai darote greta stilingo staliuko… tampate tikra diva! Žinoma, jeigu norite matytis visu kūnu – tokiu atveju siūlomi ir dideli veidrodžiai. Jie padės paprasčiau rytais apsispręsti ką rengtis.
  • Būtinos ir spintos iš kurių trauksite drabužius, kurie taps jūsų kasdieniniais stiliaus kūrėjais.
  „Baldų sala“ pasirūpins jūsų miegamojo erdve. Mūsų pasiūla – ypač plati, kadangi norime, jog kiekvienas rastų tai, kas jam labiausiai tinka. Juk žmonės tokie skirtingi, tad per savo charakterį reikia susikurti ir tobulai asmenybę perteikiančią miegamojo erdvę.
  „Baldų salė“ – kai norisi, kad lova nuneštų į sapnų karalystę.