Prekių katalogas

Sofos - lovos

 • Sofa lova

  Reikalingas būsto remontas? Norite patogumo, bet trūksta vietos? Kaip protingai išnaudoti erdvę Ieškantiems kompaktiško ir universalaus baldo rekomenduotina sofa lova. Nerandate? O gal nežinote, į ką atkreipti dėmesį renkantis? Mes Jums padėsime – parengėme gidą, padėsiantį išsirinkti.

  Kokią sofą lovą man rinktis?

  Įvairiausios sofos lovos traukia akį savo dizainu, spalvų žaismu. Gausu įvairių dydžių ir formų. O koks variantas labiausiai tiktų Jums?

  Sofa lova tinka kone visur. Ji kompaktiška, tačiau prireikus pavirsta į jaukų miego guolį.

  Jei kambaryje turite daug vietos, galite pamąstyti apie sofas kampus ar sofas 3+2.

  Iš tiesų sofa kampas labai praverčia dviem visiškai skirtingais atvejais:

  • Kai patalpa didelė ir yra pakankamai vietos tokiam baldui
  • Kai būste yra mažai kambarių ir svetainė atlieka miegamojo funkciją

  Pastebėtina, kad minkštas kampas – labai praktiškas baldas, kuris erdvioje patalpoje gali atrodyti tiesiog nuostabiai. Be abejo, tai tikras patogumo simbolis. Deja, ne visada pavyksta tokį baldą įkomponuoti. Tai priklauso nuo kambario suplanavimo. Tokiu atveju Jums rekomenduotini kiti variantai, pavyzdžiui, sofa 3+2.

  Geras mažos svetainės atributas

  Patalpa, kurioje stovės baldas, nėra didelė? Tada Jums labiausiai tiks kompaktiška sofa lova. Iš pažiūros mini sofa, o nakties metu – patogi lova. Tai mažų mažiausiai „du viename“.

  Lova sofa yra protingai sukonstruotas baldas, skirtas ne tik pagražinti erdvę, bet ir suteikti patogumą. Ir ne tik rūmuose, o ir mažuose namuose.

  Kokį sofos lovos dydį rinktis?

  Atsižvelgiant į tai, kad baldai sofos lovos būna triviečiai, dviviečiai ir mini sofos, galima pasiūlyti būtent tai, kas geriausia Jums.

  Prieš įsigyjant svarbu atlikti „namų darbus“. Pirmiausia išmatuokite kambarį. Apžiūrėkite, ar lieka pakankami tarpai, ar pastačius sofą bus galima laisvai praeiti, ar visų spintų bei komodų duris galėsite plačiai atidaryti.

  Vienvietė / dvivietė sofa lova

  Kitas svarbus aspektas – miegos vienas ar du žmonės. Aktualu ne vien sofos ilgis, plotis, aukštis, bet ir pačios miegamosios dalies ilgis ir plotis. Jeigu sofos reikia sutuoktiniams, vertėtų rinktis sofą, kurios miegamoji dalis būtų bent 1,4 m pločio.

  Sofa reikalinga vienam asmeniui? Tuomet ieškokite bent 80 cm pločio.

  Išleidžiamos sofos paprastai būna apie 2 m ilgio, o tai tinka daugeliui žmonių. Įprasta rekomendacija – miegamosios dalies ilgis turėtų būti apie 15 cm didesnis už žmogaus ūgį.

  Ranktūriai

  Beje, prie dydžio derėtų paminėti ir formą, tiksliau, ranktūrius. Patinka atsigulus turėti atramą? Mėgstate aiškiai žinoti, iki kur tęsiasi Jūsų miego valdos? Tuomet papildomas aukštis šonuose suteiks komforto.

  Miegamas mechanizmas ir patalynės dėžė

  Rinkdamiesi įvertinkite, ar reikalingos papildomos funkcijos.

  Jei sofą perkate ne tik pasisėdėjimams, bet ir miegui, patalynės dėžė net labai praverstų. Tiesa, jeigu sofa ar (ar minkštas kampas sofa) nakties poilsiui naudojama tik retkarčiais, šis aspektas tampa mažiau svarbus.

  Jeigu svetainė atstoja miegamąjį ir sofa Jums reikalinga kiekvieną naktį, speciali dėžė patalams turėtų atsidurti prie rūpimų kriterijų. Juk nenorėsite, kad dieną patalynė liktų ant sofos. Nešioti patalynę iš vienos vietos į kitą irgi nepatogu.

  Su kokiu apmušalu rinktis?

  Kokia medžiaga geriausia sofai lovai? Patogiu ir gana praktišku pasirinkimu laikomas gobelenas. O jeigu tai vadinamasis easy celan gobelenas, baldas Jums tarnaus kuo patikimiausiai.

  Norintys trupučio išskirtinumo galbūt susižavės veliūru.

  Apie minkštų baldų medžiagas plačiau skaitykite čia.

  Užpildas

  Nemažai mūsų siūlomų gaminių yra su poliuretano užpildu. O šis, kaip žinote, naudojamas gaminant čiužinius. Todėl galima teigti, jog tai optimalus sprendimas geram miego pagrindui.

  Verta dėmesio

  Nepriklausomai nuo to, ar vienvietė, ar dvivietė sofa Jums reikalinga, pas mus rasite įvairių dėmesio vertų modelių. Visus baldus galite įsigyti patogiai internete. Kviečiame pasižvalgyti ir išsirinkti patogią bei stilingą sofą kiekvienos dienos ir nakties poreikiams.

  Vertinate estetiškus sprendimus? Tokiu atveju siūlome pasidairyti ir į minkštų baldų komplektus. Su jais svetainės atnaujinimas dar paprastesnis.

  Skaityti daugiau