Prekių katalogas

Minkšti kampai

 • Ieškote minkštų baldų svetainei? Jūsų akiratyje – minkšti kampai, tačiau klausimų daugiau nei atsakymų? Mes Jums padėsime. Parengėme gidą, kuris tikrai palengvins paieškas.

  Kaip išsirinkti minkštą kampą?

  Baldusale.lt siūlo rinktis iš plataus asortimento. Domina minkštas kampas svetainei? Jūsų dėmesiui:

  O apibrėžus kriterijus tampa kur kas lengviau pasirinkti. Svarbu ne tik baldų matmenys – aukštis mm ar plotis, bet ir įvairūs kiti klausimai: kokia tai patalpa, kokia medžiaga geriausia, ar reikalinga patalynės dėžė ir pan.

  Koks dydis man tinkamiausias?

  Pirmiausia išmatuokite patalpą. Netgi rekomenduojama nupiešti, kiek vietos baldas galėtų užimti. Svarbu ir ilgis, ir plotis, ir aukštis. Yra minkštų kampų, iš pažiūros kompaktiškų, tačiau išleidžiamų ir puikiai tinkamų miegoti (apie miego funkciją – kiek vėliau).

  Spręsdami šį klausimą išsiaiškinkite, ar baldas netrukdytų laisvai vaikščioti kambaryje, atidaryti durų, spintų ir pan.

  Ką daryti, jeigu kambaryje labai trūksta vietos? Gal Jūsų kambarys su minkštu kampu bus labai apkrautas? Ar tiesiog mėgstate apsvarstyti alternatyvas? Tada derėtų pagalvoti ir apie kitus variantus. Galimi bent keli:

  • Minkštų baldų komplektas 3+2+1 (kitas dalis galite panaudoti ir kitame kambaryje)
  • Sofa-lova
  • Sofa

  O štai U formos kampas kaip tik puikiai užpildo erdvesnę svetainę.

  Svarbu pamąstyti ir apie baldo patekimą kambarin. Ar ne per siauros durys (langas)?

  Kokio man reikia minkšto kampo funkcionalumo?

  Svarbus klausimas ieškant – kam ir kaip baldą naudosite. Jaukiems pasisėdėjimams? O gal ir miegui? Nuo to daug kas priklauso...

  Minkštas kampas su miegama funkcija

  Minkštas kampas su miegojimo mechanizmu – tikras išsigelbėjimas mažuose namuose, kur nėra atskiro miegamojo. Vakare išleidžiate ir turite puikų plotą poilsiui bei sapnams.

  Svarbu apgalvoti, ar bus miegama nuolat, ar tik retkarčiais. Jei minkštas kampas reikalingas kiekvieną naktį, būtinai rinkitės su patalynės dėže. Naudojate dvigubą patalynę? Tuomet ir dėžė turėtų būti atitinkamo dydžio, kad viskas tilptų. Taip pat pasidomėkite, koks miegamosios dalies ilgis ir plotis. Galite palyginti su dabar turima sofa ar lova. Be abejo, jei miegate vienas (-a), pakanka siauresnio pagrindo. Miegant dviese, miegamosios dalies plotis turėtų būti erdvesnis.

  Kartais atrodo, kad baldas turėtų būti „daug viename“. Pavyzdžiui, pamąstoma „gal kartą per metus kas nors nakvos“ ir ieškoma kampo, tinkamo patogiai išsimiegoti. Taip tikėtina įsigyti daiktą, kurio funkcijų vėliau neišnaudosite. Tačiau nereikėtų ir nuvertinti poreikių. Aukso viduriuką rasite apgalvoję, kokius baldus ir kaip naudojote iki šiol, ir kokius gyvenimo ar būsto pokyčius numatote.

  Minkšti kampai su komforto funkcijomis

  Galimos įvairios funkcijos nuostabiam patogumui svetainėje susikurti. Savaitgalio vakarais mėgaujatės filmais? Tuomet Jums gali patikti minkštasis kampas su kojų pakėlimo mechanizmu. Karališkas įspūdis tiesiog nuosavoje svetainėje.

  Kokį minkšto kampo stilių rinktis?

  Audinys ir stilius yra pagrindiniai aspektai kalbant apie stilių (sykiu ir apie praktiškumą).

  Kokį audinį rinktis?

  Kaip dažnai minkštą kampą naudosite? Kuo intensyviau naudojama, tuo praktiškesnio audinio reikia. Turite mažų vaikų? Auginate šunį ar katę? Tuomet labai svarbu, kad audinys būtų kuo lengviau valomas.

  Išdykę vaikai netrunka suterlioti naujus daiktus? Vos tik įsitaisote ant sofos, kudlotas šuo užšoka Jums ant kelių? Jūsų minkštiesiems baldams tai dideli iššūkiai. Tačiau galite rinktis tai, kas praktiška, ir nereikės nervintis.

  Gamintojų vis dažniau taikomas sprendimas – gobelenas, kurį lengva valyti. Dar vadinamas easy clean. Toks minkštas kampas yra su apsauginiu sluoksniu, stabdančiu skysčio įsigėrimą. Išpylus stiklinę vandens, šis nesusigers į medžiagą, tad pakaks lengvai nuvalyti su šluoste ar vienkartiniu rankšluosčiu. Aplietas paviršius nuvalomas ne trinant, o vis paspaudžiant šluostę, kol skystis nuo baldo į ją įsigeria.

  Tad žalos nepridarys nei vanduo, nei sultys, nei kiti gėrimai. Tad žalos nepridarys nei vanduo, nei sultys, nei kiti gėrimai. Net ir intensyviai mėgaujantis svetainės privalumais minkštas kampas gali atrodyti kaip naujas.

  Mėgstantiems pasirinkimo laisvę aktualu, kad gobeleno spalvų asortimentas gausesnis nei odos.

  Natūrali oda. Jeigu norite, kad minkštas kampas svetainei suteiktų elegancijos, veikiausiai pamąstėte ir apie odą. Jei taip, vertėtų rinktis storesnę odą. Plona, priešingai, susidėvės susidėvės greičiau, nebus tokia atspari saulės spinduliams, labiau bijos drėgmės ir augintinių išdaigų. Jei vis tik norite natūralios odos, nusiteikite, kad priežiūra gali reikalauti žinių.

  Odiniams baldams reikalinga ne per sausa patalpa, priešingu atveju oda gali pradėti skeldėti. Taip pat svarbu tokių baldų nestatyti prie pat šilumos šaltinių (radiatorių).

  Eko oda. Atrodo kaip natūrali. Patiks ne tik ekologijos mėgėjams, bet ir ieškantiems ilgaamžio varianto. Jei ant atlošo užšoks katė, nereikės imtis už galvos – eko odos atsparumas įvairiems įbrėžimams vertinamas išties gerai.

  Deja, eko oda, priešingai nei natūrali, nelabai tinka drėgnoms patalpoms. Tad nelabai pasitarnautų ir retai kūrenamoje sodyboje.

  Kokią spalvą rinktis?

  Įsirengiate naują būstą? Vadinasi, ne tik baldų plotis mm, aukštis, bet ir spalvos – Jūsų valioje. Viską komplektuojate naujai svetainei ir nereikia galvoti, ar pirkinys derės prie senų baldų – nuostabus ir kūrybiškas procesas...

  Tačiau net ir sename būste įmanoma spalvų darna.

  Populiarus variantas – pernelyg neryški baldų spalva, panaši į sienų spalvą. Tuomet kambariui papildomo gyvumo suteiks įvairios ryškios smulkmenos, pavyzdžiui, geltonos ar raudonos pagalvėlės ant pilko minkšto kampo.

  Tokia kombinacija – „saugiau“ nei derinti tai, kas net iš pažiūros labai kontrastuoja. Kita vertus, interjero dizaineriai pasiūlo tokių sprendimų, kurie atrodo ne tik drąsiai, išraiškingai, bet ir tikrai estetiškai.

  O kokia spalva geresnė – tamsesnė ar šviesesnė? Galioja taisyklė, kad šviesų audinį mažiau paveiks saulė. Tamsesnis audinys – didesnė išblukimo rizika.

  Atkreipiame dėmesį, kad mūsų internetinėje parduotuvėje galite rinktis iš daugybės audinio spalvų. Pamatėte baldą, kurio dizainas patinka, bet norėtumėte kitokios spalvos? Ne problema – plačioje spalvų gamoje atrasite priimtiniausią. To paties modelio minkštasis baldas gali būti koks tik pageidaujate – nuo pilko iki raudono, nuo geltono iki mėlyno. Puiki galimybė susikurti tokius namus, apie kokius visuomet svajojote!

  Baldų salė – minksti baldai priimtinomis kainomis

  Išsvajotą interjerą susikurti padės Baldų salės minkšti kampai su miegojimo funkcija ir be jos, ryškūs ir subtilūs. Rinktis malonu, užsisakyti paprasta, o nepermokėti – nuostabu.

  O kai žinote, į ką atkreipti dėmesį, pasirinkimas gerokai aiškesnis. Daugiau kampines sofos svetainės baldų rinkitės čia

  Skaityti daugiau