Prekių katalogas

Minkštų baldų komplektai

 • Minkštų baldų komplektai

  Norite atnaujinti svetainę? Jus domina minkštų baldų komplektai? Prekių gausybėje lengva pasiklysti? Parengėme trumpą gidą, kuris padės sudėlioti taškus ant „i“. Atrasti savuosius stilingus ir patogius svetainės baldus tikrai įmanoma.

  Minkštų baldų komplektai internetu

  Kodėl komplektas? Įsigyjate viską kartu – mažesnės laiko sąnaudos ir mažiau rūpesčių. Visos prekės vienodo stiliaus, kiekviena puikiai dera.

  Baldų salė Jums siūlo rinktis iš plataus svetainės baldų asortimento.

  Čia Jūsų laukia:

  Prekiaujame internetu ir visus baldus rasite būtent šioje svetainėje. Pristatymas visiškai nemokamas, o už papildomą mokestį galite užsisakyti baldų užnešimo paslaugą.

  Plačiau apie pristatymo sąlygas žiūrėkite čia.

  Kokį minkštą komplektą rinktis?

  Pas mus rasite įvairių pasiūlymų. Komplektai minkštų baldų ieškantiems pirkėjams - tai ir 3+1+1, ir minkšti baldų komplektai 3+2+1... Ruošiantis įsigyti tenka pasukti galvą, nes sprendimas lemia bent kelerių ar keliolikos artimiausių metų interjero dizainą... O ką dažniausiai renkasi pirkėjai?

  Pasirinkimas priklauso nuo kambario erdvumo ir suplanavimo (apstatymo). Gana populiarus sprendimas yra sofa bei foteliai. Dažnai įvertinamas ir minkšto kampo patogumas. O jei mėgstate ištiesti kojas ar tiesiog minkštai prisėsti, nepamaišytų ir pufai. Jeigu tik pakanka vietos, jie kambaryje ne tik suteikia patogumo, bet ir suteikia papildomo gyvumo.

  Neapsisprendžiate, kiek ir kokių dalių turėtų sudaryti svetainės komplektą? Atsakymas: pagalvokite, kiek žmonių turėtų įsitaisyti. Bene „saugiausias“ variantas – trijų vietų sofa su dviem foteliais. Arba dvi sofos - trijų ir dviejų vietų bei fotelis. Šalia šių baldų galite įsigyti ir vieną kitą pufą – ir komplektas bus tobulas.

  Taip pat vertėtų pasvarstyti, ar reikalinga miegojimo funkcija ir patalynės dėžė. Turite atskirą miegamąjį? Tuomet šios funkcijos praverstų, kai apsilanko svečių.

  Tiek minkštų baldų komplektai 3+2+1, tiek 3+1+1 gali tapti protingai apgalvoto jaukaus interjero dalimi.

  Koks audinys man tinkamiausias?

  Dažnas klausimas – kokį audinį rinktis. Tai priklauso nuo kasdienių įpročių, naudojimo intensyvumo ir patalpos, kurioje sofa ar foteliai stovės.

  Gobelenas, natūrali oda, o gal eko oda?

  Kokios baldų medžiagos verčiausios Jūsų dėmesio?

  Auginate mažą vaiką? Turite naminių gyvūnų? Žvalgotės į gobeleninius baldus? Tuomet Jums tiktų lengvai valomas gobelenas, dar žinomas kaip easy clean. Didžiulis privalumas – į jį neįsigeria skystis.

  Beje, yra labai daug galimų gobeleno spalvų, o tai patiks mėgstantiems pasirinkimo laisvę.

  Jeigu svarstote apie natūralią odą, turėtumėte žinoti, kad ji nemėgsta per sausų ir per karštų vietų. Norint patvarumo patartina rinktis storesnę odą.

  Alternatyva – eko oda. Gražiai atrodo, yra pigesnė nei natūrali ir nelabai bijo įbrėžimų. Tačiau nemėgsta drėgmės.

  Išsamiau apie minkštų baldų medžiagas skaitykite čia.

  Patalpos apstatymas

  Kiekvieno baldo pasirinkimas prasideda nuo kambario matavimo. Jeigu seni baldai susidėvėjo ar nebetenkina poreikių, rinkdamiesi naujus veikiausiai lyginsite su senaisiais. Turėti atskaitos tašką – gerai. Svarbu išlaikyti balansą tarp „mažai“ ir „daug“. Mažame kambaryje gal ir norisi pristatyti visko, tačiau svarbu pasilikti laisvos vietos. Reikia atsižvelgti, ar vienas daiktas neužgoš kito, ar sofa netrukdys atidaryti sekcijos durų ir pan. Jei patalpa maža, venkite masyvumo.

  Taip pat patartina tiesiog apsižvalgyti po kambarį. Dominuoja klasikinis stilius? Tuomet ir nauji baldai turėtų jį atitikti.

  Komplektai minkštų baldų rinkoje yra trokštama prekė. Be kitų gerų savybių, yra pravartūs ir tuo, kad juos galima išskirstyti po kambarius. Pavyzdžiui, galbūt viename kambaryje pastatysite sofą, o kitame – fotelius.

  Jūsų patogiai svetainei

  Minkšti baldai – tikras komforto simbolis, o jų komplektai – racionalus pasirinkimas. Mūsų internetinėje parduotuvėje rasite įvairių stilių ir spalvų baldų komplektų, tad siūlome apsižvalgyti ir išsirinkti gerą variantą.

  Daugiau įvairių baldų: svateinės baldai, miegamojo baldai, prieškambario baldai, vaikų kambario baldai, biuro baldai.

  Skaityti daugiau