Prekių katalogas

Sekcijos

 • Jūsų namų svetainei kažko trūksta? Norėtumėte gražesnio svetainės interjero? Pasirinkite kokybiškus baldus – kambarys taps ne tik malonus akiai, bet ir labai patogus.

  Tačiau kaip apsispręsti? Kokio dydžio, formos ir spalvos baldą įsigyti, kad atrodytų kaip čia buvęs? Jūsų klausimai – mūsų rūpestis. Kad pasirinkimas būtų kuo sklandesnis, parengėme gidą, kuriame atsakome į dažniausiai kylančius klausimus.

  Bet pirmiausia kviečiame susipažinti, kokių stilių ir modelių baldų čia galite atrasti.

  Baldų salė - svetainės sekcijos internetu - pasirinkimas ieškantiems geriausio sprendimo

  Harmoningam interjerui būtini geri baldai. Pas mus rasite įvairių dydžių, dizaino ir spalvų sekcijų, puikiai priderinamų prie visokiausio stiliaus. Toks pasirinkimas Jums patiks:

  • Su židiniu ar biožidiniu
  • Su spinta
  • Kampinės
  • TV sekcijos
  • Mini sekcijos
  • Modernios
  • Klasikinės

  Turime skirtingos komplektacijos modelių. Pavyzdžiui, to paties modelio sekciją iš mūsų asortimento galite įsigyti su LED apšvietimu ar be jo. Ta pati sekcija gali būti skirtingų spalvų. Taip asortimentas tampa dar gausesnis, orientuotas į Jūsų poreikius. Jūs tampate savo būsto stiliaus šeimininkais!

  Kaip išsirinkti sekciją?

  Žinant tam tikrus aspektus, asortimentas prabyla. Vienus baldus tampa lengviau atmesti, o kitus pasižymėti kaip vertus dėmesio. Tikriausiai sutinkate su teiginiu, jog baldų pasirinkimas lengvesnis žinant daugiau informacijos nei vien „gražu“ ar „negražu“.

  Nepriešinkite baldų stilių

  Jeigu svetainę įsivaizduojame kaip visumą, tai svetainės sekcija visumos dalis. Tad verčiau pernelyg nenutolti nuo kambaryje vyraujančio stiliaus. Jūsų svetainės stilius minimalistinis? Tuomet labai prabangus, impozantiška, masyvi sekcija gali iškristi iš konteksto.

  Kokios sekcijos yra tinkamos mažai svetainei?

  Keistai atrodytų ir didžiulė sekcija mažame kambaryje. Tai baldas, kuris neturėtų dalinti svetainės į kažkokius kontrastingus blokus. Bet kuriuo atveju tai turėtų būti lyg vienijanti jėga, bendrą temą atitinkantis interjero elementas.

  Mini arba kampinė

  Erdvės visai nedaug? Tada neprošal pasižvalgyti į mini sekcijas arba, priklausomai nuo kambario suplanavimo, Jūsų lūkesčius gali atitikti kampinės sekcijos forma bei dizainas.

  Šviesi ar tamsi?

  O kaipgi spalvos? Ar yra kokia nors viena geriausia baldų spalva? Norintiems erdvumo įspūdžio patariama rinktis šviesesnes. Kambarys jau apstatytas kitais baldais? Tuomet sekcijos spalvą derinkite prie jų.

  Žinoma, dažniausiai ir norima, kad spalva būtų šviesi. Mūsų asortimente tikrai rasite šviesaus medžios spalvos, taip pat baltų sekcijų.

  TV sekcija, arba kokios aukščio ir pločio televizorių turite?

  Sekcijos paprastai būna su vieta televizoriui. Dažniausiai toji vieta gana didelė. Tačiau, jei turite milžinišką televizorių, šis punktas įtrauktinas į svarbių klausimų sąrašą. Beje, jeigu dabar turimas televizorius nedidelis, nišą jam vis tiek geriau palikti kiek platesnę (jei prireikus keisti televizorių nuspręstumėte įsigyti didesnį).

  Šiuolaikiniai TV nuo savo „protėvių“ gerokai skiriasi ir yra kur kas platesni. Tad ir baldai gaminami į tai atsižvelgiant, kad Jums nekiltų papildomų rūpesčių.

  Pamąstykite apie sekcijos paskirtį

  Taip pat svarbu, ar norite daugiau atvirų lentynų, ar uždarų. Ko ir kiek ketinate dėti? Rodos, šie klausimai išsprendžiami jau turint naują baldą namuose. Vis dėlto verta iš anksto pasukti galvą, kad paieška būtų konstruktyvesnė. Pavyzdžiui, lentynos su stiklinėmis durelėmis labiausiai tinka reprezentatyviems daiktams gražiems indams ar mėgstamiems suvenyrams. Už stiklo prikrovus įvairių dalykų, neatrodys tvarkingai.

  Namie nėra daug vietos daiktams susidėti? Vertinate talpumą ir praktiškumą? Tokiu atveju pirmenybę veikiausiai teiksite uždaroms lentynoms ir komodoms. Patraukli turėtų tapti ir sekcija su spinta. Kita vertus, tai nėra taisyklė, ir sprendimas – Jūsų rankose.

  Sekcija su spinta – du viename?

  Baldai gali būti nepaprastai įvairiapusiški. Dažniausiai žvalgomasi naujos prekės, kuri suteiktų truputį daugiau patogumo nei senoji. Sekcija su spinta labiausiai vertinama tų, kurie mėgsta universalumą, arba tų, kurie namų erdvę išnaudoja kūrybingai ir protingai, sykiu išlaikydami ir patrauklų stilių.

  O gal tiesiog trūksta vietos? Toks baldas Jums gali praversti.

  Biožidinys

  Mėgstate harmoniją ir romantiką? Jums verta pasidomėti sekcijomis su biožidiniu. Modernūs biožidiniai atrodo pasakiškai, kūrenami specialiu biokuru, o svarbiausia - suprojektuoti, kad būtų saugu naudoti. Naudojami netgi tokios patalpose, kuriose įprastam židiniui nėra sąlygų. Kūrenami specialiu etanoliu.

  Žinoma, tai nėra būtinas baldo elementas. Bet galintis suteikti jaukumo.

  Gera sekcija patogiai kasdienai

  Kodėl verta įsigyti gerą sekciją? Sekcijos svetainei suteikia ne tik išbaigtumo, bet ir praktiškumo, ne tik estetikos, bet ir jaukumo.

  Mes manome, kad prekių pasirinkimas turėtų būti kuo patogesnis.

  Mėgstate kokybiškus daiktus ir sklandų pasirinkimą? Tuomet čia Jums patiks.

  Mūsų internetinėje parduotuvėje prie kiekvienos svetainės sekcijos pateikiamos svarbios ypatybės:

  • Garantija. Juk rekomenduojame ir siūlome tik tuos baldus, kurie verti pasitikėjimo
  • Matmenys. Plotis, aukštis ir gylis
  • Medžiaga. Paprastai – LMDP
  • LED apšvietimas. Nurodoma, jeigu yra; turime variantų, kurie gali būti komplektuojami ir su LED apšvietimu, ir be jo
  • Spalva. Kai kurias sekcijas galite rinktis iš kelių spalvų variantų
  • Pristatymas. Pateikiama informacija, per kiek dienų baldas pristatomas (aiškus pristatymo terminas – galimybė Jums planuoti savo laiką, kas ypač svarbu, jei namie atliekate remontą)

  Jeigu žvalgotės tikrai gerų baldų...

  Jei vertinate kokybę, pasižvalgykite po mūsų asortimentą svetainės baldų pasirinkimas yra čiaminkšti kampaiminkštų baldų komplektaiU formos minkšti kampaispintosvalgomojo komplektaisofosstalai...

  Čia rasite skirtingų variantų patraukliomis kainomis – ir kambaryje bus gražu. Sekcijos internetu užsakymas ir pristatymas – labai paprastas. Be to, praktiškos ir kokybiškos, ilgaamžės svetainės sekcijos gali būti draugiškos kišenei. Kviečiame išsirinkti!

  Skaityti daugiau