Prekių katalogas

Spintos

 • Spintos vaidmuo namuose - milžiniškas. Gražiai atrodo ir yra vienas iš tvarkos garantų. Kiekvienas daiktas, kiekvienas rūbas atranda savo vietą. Ir skubant į darbą, ir atostogaujant, tiek žiemą, tiek vasarą gera spinta išlieka praktiškumo simboliu ir padeda užtikrinti namų jaukumą.

  Baldų salė - kokybiškų spintų pasiūla skirtingiems poreikiams

  Siūlome rinktis norimą dizainą, pageidaujamus matmenis ir apskritai būtent tokį spintos modelį, kuris keltų kuo mažiau kompromisų.

  Mūsų asortimente gausu:

  1) spintos prieškambariui, miegamajam, svetainei, vaiko kambariui; 

  2) spintos su stumdomosiomis durimis, spintos su varstomomis durimis; 

  3) veidrodinės spintos;

  4) spintos su kabyklomis, lentynomis ir stalčiais;

  5) kampinės spintos.

  El. parduotuvės Baldusale.lt nuotraukose rodome ne tik spintų išorę, bet ir vidaus planą. Tad iškart žinosite, kokio dydžio kabykla, kiek yra lentynų ir pan.

  To paties modelio spinta gali būti nevienodo pločio (prie kainos rasite langelį - Spintos plotis). Tokiu atveju pateikiame nuotraukas, kaip atrodo kiekvienas (skirtingo pločio) variantas.

  Be to, paprastai siūlome kelis spalvų variantus (prie kainos rasite langelį „Spalvos pasirinkimas“). Taip pat pateikiame nuotraukas, kaip atrodo skirtingų spalvų spintos.

  Kaip išsirinkti spintą

  Visi mes skirtingi, bet turime ir panašumų. Nepaisant aprangos stiliaus ar rūbų kiekio, spinta tampa tvarkingumo, talpumo simboliu. Ir vis dažniau – harmoningo dizaino pavyzdžiu. Jei žinote, į ką atkreipti dėmesį, rezultatas gali pranokti lūkesčius.

  Ką reikia išmatuoti

  Pasiėmus ruletę aktualūs šie matmenys:

  1) aukštis nuo grindų iki lubų;

  2) ilgis nuo vienos sienos iki kitos;

  3) atstumas iki arčiausių objektų (baldų).

  Pastarasis matmuo ypač aktualus, jei renkatės ne stumdomąsias, o varstomąsias duris. Ar pakaks vietos iki galo atverti? Ar atvėrus liks vietos praeiti? Šie klausimai brėžia liniją tarp kompromisinio naudojimo ir tikro kasdienio patogumo.

  Svarbu nepasirinkti per didelio baldo, nes tiesiog nebus kaip pastatyti. Tačiau geriau, kad tarp spintos ir sienų neliktų mažų tarpelių, mat šie ilgainiui virsta dulkių rojumi.

  Spintos durys, kabyklos, lentynos, stalčiai...

  Pabrėžtinas paprastas principas: kuo daugiau žmonių naudojasi spinta, tuo erdvesnis variantas pageidautinas (ir su daugiau durų).

  Erdvė patalpoje labai ribota? O gal kambarys jau apstatytas, bet liko vietos kampe? Tokiu atveju Jums ypač tiktų į aukštį „išsistiebusi“, tačiau nedidelio pločio spinta.

  Prieškambaryje bene geriausiai tiks spinta stumdomosiomis durimis – ypač jei prieškambaris siauras (o šią tendenciją galime pastebėti mažuose butuose). Stumdomų durų spintos populiarios. O populiarumo priežastys akivaizdžios. Tylu, nėra pavojaus kaukštelėti į gretimais esantį daiktą (ar, dar blogiau, užgauti šeimos narį). Spintos tumdomomis durimys klientų pamėgtos ir plačiai naudojamos visose namų erdvėse. Modernūs dizainai, technologiniai sprendimai pavertė spinta su stumdomomis durimis ir puikiu akcentu, puosiančiu erdvę. Tereikia tik pritaikyti stilių prie vyraujančio namuose.

  Drabužių spintos neįsivaizduojame be kabyklos. Kalbant apie prieškambarį, vertinamos atviros pakabos (ir patys greičiau pasiimsite striukę ar paltą, ir svečiams bus patogiau).

  Baldas reikalingas ir smulkesniems daiktams susidėti (kojinėms, pirštinėms)? Apgalvokite, kelių stalčių pakaktų. Ir kiekviena aprangos detalė ras tinkamiausią vietą.

   

  Veidrodinė spinta - ar to reikia?

  Svarbus ir aptarimo vertas elementas – veidrodis. Prieškambaryje tai didelis privalumas. Einant iš namų pravartu pasižiūrėti, ar atrodote tvarkingai. Miegamajame veidrodinė spinta gal ir nėra būtinybė, bet nepakenks. O štai judraus vaiko kambariui tėvai tikriausiai pirks spintą be veidrodžio. Kaip sakoma, dėl šventos ramybės.

  Kampinė spinta - išnaudokime erdves

  Dažnai pasitaiko, ypatingai mažos kvadratūros kambariuose, kai sunku sutalpinti spintą, lovą, stalą ... Lieka neišnaudoto ploto, tačiau viskas niekaip netelpa. Tokiu atveju, pabandykite pilnai išnaudoti kampus, užpildydami juos kampine spinta, kuri yra talpi ir tikrai puikiai išnaudosite erdvę, kuri kitu atveju liktų nepanaudota.

  Kodėl verta įsigyti kokybišką spintą?

  Todėl, kad ji taupys Jūsų laiką, nervus ir erdvę namuose. Ruošiantis į darbą – mažiau kuitimosi. Įsigijus naują drabužį – tvarkinga vieta jam pakabinti. O apsilankius svečiams - vienas kitas komplimentas.

  Dažnai galvojama, kaip dekoruoti namus, kokį paveikslą pakabinti, kokių suvenyrų išdėlioti. Tačiau tai jau papildomi potėpiai, kai viskas tvarkinga, kai kiekvienas daiktas turi savo vietą. O šitai įgyvendinama pasirūpinus tinkamais baldais, ypač – gera spinta.

  Kviečiame Jūs rinktis mūsų asortimente ne tik spintas, bet ir sekcijas,  minkštus kampusminkštų baldų komplektusvirtuvės baldusmiegamojo baldusvaikų kambario baldusbiuro baldusprieškambario bei svetainės.

  Skaityti daugiau