PRIEŠKAMBARIO BALDAI

 • Jeigu mylite savo namus, savo tvirtovę, kurioje galite geriausiai jaustis savimi – tokiu atveju visoms namų erdvėms turite skirti kuo daugiau dėmesio. Nuo didžiausių kambarių iki mažiausių kambariukų, kad visur būtų gera, jauku ir, žinoma, stilinga. Štai daugelis per mažai dėmesio skiria prieškambariui. Paprasčiausiai nusiperka reikalingus baldus ir pamiršta, kad erdvę reikia komponuoti, derinti smulkmenas, apgalvoti spalvinius niuansus, kad pavyktų išgauti tobulą prieškambario erdvę.
  Greitesniam erdvės įkūrimui labiausiai rekomenduojami prieškambario komplektai, kurie apima: kabyklas, veidrodžius, taburetes ir daugeliu kitų baldų, kurie dera tarpusavyje, atrodo skoningai. „Baldų salė“ siūlo daug skirtingų komplektų, kad kiekvienas galėtų rasti jam labiausiai tinkamą ir geriausiai atitinkantį poreikius.
  Jeigu esate pasiruošęs baldus komplektuoti pats – tokiu atveju siūlome apžiūrėti mūsų kataloge esančius baldus, kurie reikalingi visuose prieškambariuose. Didesniuose komplektuojama daugiau daiktų, mažesniuose – mažiau.
  Batų dėžės padės palaikyti tvarką, išvengti ant žemės susikaupiančių žemių. Jos būtinos jeigu namuose turite vaikų bei gyvūnų, kurie mėgsta žaisti su batais.
  • Žinoma, reikalingos spintos, kuriose laikysite paltus, striukes ir kitus lauko drabužius.
  Drabužių kabyklos – alternatyva spintoms, tik šios – atviros.
  Komodose dažniausiai laikomos pirštinės, kepurės bei kiti ėjimui į lauką skirti drabužiai.
  Lentynos – ne tik funkcionalių daiktų, tačiau ir aksesuarų laikymui. Juk ir prieškambario erdvė turi būti stilinga.
  • Mažos kvadratūros prieškambariuose vietoj spintų siūlomos nedidelės spintelės, kurios gali būti su lentynomis arba stalčiais.
  • Žinoma, retas gali įsivaizduoti savo prieškambarį be veidrodžio erdvės. Juk reikia užmesti akį į save veidrodyje prieš einant į namų.
  • Galiausiai, daugelio labai mėgstami suoliukai ant kurių sėdamasi apsiauti batų. Smulkmena, tačiau labai reikalinga ir nesunkiai įkomponuojama net ir mažuose prieškambariuose.
  Prieškambario baldus pristatome labai greitai, tad jeigu radote kas Jums tinka – negaiškite savo ir užsisakykite. Jeigu nesate tikras dėl pasirinkimo – visada galite susisiekti su mumis ir mes atsakysime Jums į visus klausimus bei padėsime rasti reikalingus baldus. Galiausiai, suteikiame pinigų grąžinimo garantiją, kad pirkti būtų dar drąsiau.
  „Baldų salė“ – kad kiekvienas namų kampelis būtų stilingas ir jaukus!