Prekių katalogas

Virtuvės Baldai

 • Virtuvės baldai visos šeimos gerovei

  Gera diena prasideda nuo skanių pusryčių. Ir nuo gražios bei patogios virtuvės. Tačiau tam reikalingi tinkami virtuvės baldai. Ar sudėtinga tokius rasti? Nebūtinai.

  Kulinarinių atradimų džiaugsmai

  Baldai virtuvei – ne visada iššūkis. Svarbu žinoti savo poreikius. Jeigu Jūsų virtuvėje kasdien gimsta kulinariniai šedevrai, jeigu maisto gamyba yra Jūsų aistra, tuomet prioritetą teikite praktiškumui, pavyzdžiui, rinkitės pakankamai talpias spinteles.

  Jei kulinarija nėra Jūsų pomėgis, tačiau mėgstate patogiai įsitaisyti, nenumokite ranka į stalo ir kėdžių pasirinkimą. Geras sprendimas dabar – ilgi metai džiaugsmo. O štai kokių virtuvės baldų rasite Baldų salėje:

  Kiekvienas pasirinkimas yra investicija, kurios grąžą pajusite ir ruošdami mėgstamą patiekalą šventėms, ir valgydami vakarienę po darbo dienos, ir gerdami arbatą tingų savaitgalio rytmetį.

  Virtuvinės spintelės

  Sutikite, virtuvinės spintelės atkreipia dėmesį. Kaip jos išdėstytos, kiek jų yra, kokia spalva, kokios durelių rankenos... Ir tai ne vien grožio klausimas. Juk spintelės yra tikras praktiškumo sinonimas. O mūsų asortimente galite susipažinti su pastatomomis, pakabinamomis ir, žinoma, su spintelių komplektais.

  Paprastas, bet aktualus patarimas: pakabinamos spintelės užtikrina papildomą vietą daiktams, tačiau protinga pasirūpinti, kad būtų pakankamai pastatomų spintelių. Tai ypač aktualu, jei turite vaikų, kuriems, pavyzdžiui, būtų sudėtinga pasiekti pernelyg aukštai padėtą lėkštę.

  Virtuviniai stalai

  Ypač svarbus virtuvės atributas yra stalas. Jis turi būti pakankamo dydžio, stilingas ir labai praktiškas. Sutikite, nebūtų malonu, jeigu padėjus karštą indą stalviršis imtų luptis...

  Klasikiniai, stebinančio modernaus dizaino, stačiakampiai ir apvalūs virtuviniai stalai... Ir, svarbiausia, skirti naudotis kasdien. Būtent tai rasite Baldų salėje.

  Taburetės, kėdės, baro kėdės skirtingam gyvenimo būdui

  Kiekviena virtuvė – tai atskira kulinarinė oazė. O kai baldų asortimentas toks platus, galima rinktis pačius tinkamiausius. Pavyzdžiui, savo virtuvei galite pritaikyti tiek minimalistines, tiek įmantresnes kėdes. O jei turite barą, pasiūlysime Jums būtent baro kėdžių. Nes kiekvienoje erdvėje įmanomi geriausi sprendimai.

  Virtuviniai bufetai – elegancija kasdienai ir šventėms

  Jei turite pakankamai erdvės ir norite, kad ji atrodytų išraiškingai, Jūsų dėmesį turėtų atkreipti virtuviniai bufetai. Jie elegantiški ir talpūs, o dėl solidaus dizaino puikiai pritampa norimame kambaryje. Paprastai tokių bufetų durelės yra su stiklu.Turite indų, kuriuos norite pademonstruoti? Elegantiškas bufetas pateisins Jūsų lūkesčius.

  Virtuvės komplektai vertinantiems visapusišką darną

  Svetainės baldai, miegamojo baldai siūlomi ir komplektais. O kaipgi yra kalbant apie virtuves? Virtuvės baldus taip pat galite įsigyti komplektais. Ieškote spintelių? Turbūt nėra nieko geriau, kaip įsigyti visas kartu. Ir rūpesčių mažiau, ir kaina patrauklesnė. O bendras patogumas – tiesiog puikus.

  Baldai virtuvės erdvę paverčia ir jaukia, ir patogia vieta šeimos pusryčiams, pietums, vakarienei ir, aišku, įkvepiančiai maisto ruošai. Kokybiškas komplektas – puikus pavyzdys, kaip pasikeičia virtuvė ir kaip pagerėja atmosfera. O Jūs sutaupote laiko ir pinigų.

  Valgomojo komplektai

  Žvalgotės ne virtuvės, o valgomojo reikmenų? Valgomojo komplektas turėtų būti patogus, tinkamai atlikti praktinę funkciją ir derėti prie būsto stiliaus.

  Koks valgomojo komplektas labiausiai tiktų Jūsų namuose? Dviem žmonėms pakanka mažo stalelio ir poros kėdžių. Jeigu šeima gausesnė, tai ir stalo reikėtų didesnio, ir kėdžių daugiau.

  Svarbu atsižvelgti į kitą aspektą. Jeigu valgomasis – patalpa ne tik kasdieniams pusryčiams, bet ir šventėms, vertėtų pagalvoti apie puošnesnį ir galbūt didesnį valgomojo komplektą. Tuomet prireikus bus patogiau susikurti šventinę aplinką, o papildomos kėdės nepamaišys apsilankius svečiams. Kita vertus, jeigu nerengiate pobūvių, pakanka ir gana kompaktiškų sprendimų.

  AUKSINĖ TAISYKLĖ! Mąstant, kokio dydžio baldus rinktis, svarbu atsižvelgti į patalpos dydį ir patikrinti, ar pastačius tam tikrų matmenų baldą liktų pakankamai vietos laisvai vaikščioti. Jeigu ieškote stalo, atkreipkite dėmesį, kad prie jo laisvai tilptų kėdės ir kad pakaktų vietos spintelių durims atverti.

  Skirtingos medžiagos, spalvos ir stiliai

  Virtuvės baldai reprezentuoja gamybos pajėgumus ir dizaino galimybes. O tai reiškia, kad visi galime rasti būtent tokius baldus, kurie geriausiai tiktų mūsų virtuvėje.

  Virtuvės baldų gamyboje paprastai naudojamos atsparios medžiagos. Juk virtuvėje verdama, kepama, yra karštų indų, garuoja puodai... Daugelis mūsų asortimente pateikiamų virtuvės baldų yra su MDF plokštėmis. Jos pasižymi pakankamu atsparumu, kad gaminiai tarnautų ilgai ir patikimai.

  Patraukli kaina

  Virtuvės baldų kaina perkant Baldų salėje gali Jus nustebinti gerąja prasme. Virtuviniai baldai privalo būti kokybiški, tačiau neprivalo būti itin brangūs. Jeigu ieškote priimtino kokybės ir kainos santykio, Baldų salės asortimentas Jums patiks. Ir namų atnaujinimo klausimas taps kur kas malonesnis.

  Baldų salė – baldai įvairiems poreikiams

  Baldų salėje galite įsigyti ne tik virtuvės baldus. Jus domina svetainės baldai? Žvalgotės miegamojo baldų? Rūpinatės vaikų kambario atnaujinimu? Ketinate įsirengti darbo kambarį ir reikalingi biuro baldai? O gal planuojate remontuoti prieškambarį? Esame pasirengę išpildyti Jūsų lūkesčius.

  Metas atnaujinti virtuvę!

  Savo virtuve ir kitomis namų erdvėmis rūpintis malonu. O ypač tada, kai pasirinkti kokybiški baldai. Pasižvalgę po mūsų asortimentą, tokius baldus tikrai rasite. Įsitikinti galite jau dabar!

  Skaityti daugiau