Prekių katalogas

Čiužiniai

 • 52.80
  63  Sutaupykite 10.20
  63.80
  76  Sutaupykite 12.20
  39 
  63.56 Sutaupykite 24.56
  268.53
  280.27 Sutaupykite 11.74
  246.20
  256.97 Sutaupykite 10.77
  216.82
  226.31 Sutaupykite 9.49
  190.37
  198.71 Sutaupykite 8.34
  146.30
  152.71 Sutaupykite 6.41
 • Ieškote patogaus ir kokybiško čiužinio viengulei ar dvigulei lovai? Baldusale.lt asortimente – ne tik lovos miegamajam ar dailūs naktiniai staliukai, bet ir komfortiški, kokybiški čiužiniai. Čia rasite įvairių variantų, atitinkančių skirtingus lūkesčius ir poreikius. 

  Bus naudojamas kiekvieną naktį ar tik kartais?
  Svarbus klausimas: ieškote čiužinio svečių kambariui ar asmeniniam miegamajam? Pirmuoju atveju galima dairytis paprastesnio, pigesnio varianto. O štai antruoju atveju reikalingas „aukso vidurys“ – nei per kietas, nei per minkštas miego pagrindas. Jis turi prisitaikyti, užtikrindamas anatominę poziciją Jūsų stuburui, kad ir kaip įsitaisytumėte:

  • suformuoti horizontalią liniją, kai gulite ant šono, 
  • banguotą, su įlinkiais dubens ir viršutinės pečių juostos srityse, kai ilsitės ant nugaros ar pilvo. 

  Aukštos kokybės produktas iš mūsų asortimento garantuoja patogumą kiekvieną naktį.

  Kokia Jūsų lova?
  Čiužinio pasirinkimas priklauso ir nuo lovos. Lovoms su patalynės dėže geriausiai tiktų spyruokliniai čiužiniai. Mažiausiai tinkami – lateksiniai, nes jie neatsparūs besikaupiančiai drėgmei ir ventiliacijos trūkumui. Jeigu Jūsų lova su grotelėmis, tuomet rinkitės bet kurį čiužinį. O štai lovai be grotelių idealiausiai tiktų čiužinys su rėmu.

  Ką siūlome?
  Suprantame skirtingus kiekvieno pirkėjo poreikius. Žinome, kaip svarbu, kad miegamajame būtų jauku ir patogu. Geras čiužinys – būtinas atributas. Turime visokių:

  • su latekso sluoksniu,
  • su antialerginiu JERSEY ar ALOE VERA užvalkalu,
  • su bambukiniu užvalkalu,
  • su BONELL tipo spyruoklėmis,
  • įvairiausių matmenų.

  Pateikiame ne tik produktų nuotraukas, bet ir svarbiausius parametrus, tad galėsite palyginti ir išsirinkti tinkamiausią gaminį. 

  Miegamojo baldai dienos ir nakties jaukumui
  Beje, Baldusale.lt prekiauja ir baldais, leidžiančiais įgyvendinti gudriausius dizaino sprendimus. Vertinate tvarką namuose? Kambaryje mažai vietos? Tuomet neabejotinos vertės sprendimu tampa lova spintoje. Tai tikras baldas-transformeris. Laikas miegoti? Išskleiskite ir turėsite puikų miego pagrindą. Reikia erdvės kambaryje? Suskleiskite ir turėsite didelę erdvę mažoje patalpoje. 

  Patarimas, į kurį verta įsiklausyti
  Džiaugiamės, kad apsilankėte pas mus. Neatidėkite miego kitai savaitei ar kitiems metams. Puikiai pailsėti nėra privilegija. Tai būtinybė, skirta žvaliems rytams ir energingoms dienoms. Ir, žinoma, Jūsų sveikatai.
    
    

  Skaityti daugiau