Biuro baldai

 • Suprojektuoti skoningą, ergonomišką bei jaukią darbo vietą nėra labai lengvas darbas. Ne veltui dažnas samdosi dizainerius, kad jie įvertinę kuo daugiau skirtingų veiksnių sukurtų tokį biurą, kuris leistų darbuotojams jaustis taip, tarsi jie namuose.
  „Baldų salė“ siūlo platų baldų biurams pasirinkimą, kad vietoje vietoje rastumėte viską ko reikia tobulai darbo vietai. Nuo kokybiškų darbo stalų, kurie atitinka skirtingų darbuotojų poreikius iki ergonomiškų darbo kėdžių, kurių pozicija varijuoja priklausomai nuo žmogaus ūgio, svorio bei kitų charakteristikų. Tam, kad net ir ilgiausios darbo valandos nebūtų baisios!
  Greičiausia ir paprasčiausias būdas suprojektuoti stilingą erdvę - rinktis biuro komplektus. Jie apima  stalą, kėdes bei biuro spintą ar biuro lentyną, kurioje galima laikyti dokumentus. Jeigu „Baldų salė“ siūlomi baldų komplektai biurui jums netinkami – tokiu atveju galite pats susikomplektuoti jums labiausiai tinkamą interjerą. Siūlomi stalai: nuo didžiausių iki mažiausių, nuo ryškiausių iki blankesnių, kurie dažniausiai pasirenkami klasikinį stilių išlaikyti norinčiose erdvėse. Prie rašomojo stalo būtinos ir ergonomiškos kėdės, kurios prisitaiko prie žmogaus fiziologinių pokyčių, tad net ir ilgas sėdėjimas nebus kenksmingas žmogaus organizmui, pavyks išvengti stuburo arba galvos skausmų. Žinoma, darbo vietoje reikia baldų, kuriuose galima susidėti priemones, eskizus, papkes ir kitus daiktus. Tokiu atveju siūlome susipažinti su „Baldų salė“ siūlomomis lentynomis, spintelėmis, komodomis bei spintomis. Jos skiriasi ne tik savo išvaizda, tačiau taip pat ir turimų, lentynų išdėstymu bei kitomis detalėmis, kurios gali paskatinti jus rinktis vieną arba kitą baldų komplektą. Daugiau idėjų jūsų biuro interjerui galite rasti ir mūsų prieškambario baldų svetainės puslapyje.
  Platus biuro baldų pasirinkimas „Baldų salėje“ palengvins interjero kūrimo darbus. Kodėl verta rinktis mus?
  • Prekes pristatome greitai, tad taupome jūsų laiką.
  • Suteikiame pinigų grąžinimo garantiją.
  • Siūlomos nemokamos konsultacijos.
  • Platus baldų pasirinkimas pagal kiekvieno poreikius.
  • Ilgametė patirtis leidžia mums lanksčiai vertinti kiekvieną situaciją.
  • Geriausios kokybės ilgaamžiai baldai skirtingiems jūsų namų poreikiams.
  Sukurkite savo ir savo darbdaviams jaukią bei malonią darbo aplinką, kurioje praleistos valandos bus išnaudojamos maksimaliai gerinant verslo našumą. Kartais tereikia tik pakeisti rašomąjį stalą, kad darbas būtų kur kas produktyvesnis ir malonesnis.
  „Baldų salė“ – maloniam darbui.