Prekių katalogas

Biuro baldai

 • Biuro baldai

  Ne paslaptis, kad biuro baldai ir produktyvumas yra tarsi sinonimai. Kaip klostosi darbo diena, koks rezultatas bus pasiektas dienos pabaigoje? Kuo patogesnė darbo vieta, tuo produktyviau viskas vyksta. Kaipgi erdvę padaryti kuo tinkamesnę? Skaitykite trumpą gidą ir pasižvalgykite po mūsų asortimentą.

  Darbo stalai ir darbo kėdės

  Jeigu Jūsų planuose biuro ar darbo kambario atnaujinimas, svarbu pasirinkti gerą darbo stalą ir darbo kėdę. Paprastai šie pirkiniai būna prioritetiniai – įsirengiant patalpą iškart ieškoma kėdės ir stalo.

  Baldų salėje rasite įvairių stalų bei kėdžių. O kokius pagrindinius kriterijus galima išskirti? Į ką atkreipti dėmesį, kad pirkinys visapusiškai tiktų Jūsų produktyvumo kalvei?

  Biuro stalas

  Darbo stalas yra tikras biuro baldų karalius. Jeigu dirbant Jums nereikia daug vietos ir pakanka tik kompiuterio, tuomet ir stalo užtektų nedidelio. Tačiau tais atvejais, kai kambaryje yra daug vietos, verta pasirinkti ne patį mažiausią stalą. Juk ne vienam iš mūsų yra buvę situacijų, kai reikalingas kompiuteris ir krūva popierių. Tokiu atveju didesnis stalas tikrai patogiau.

  Tik apsižiūrėkite, kurioje pusėje turėtų būti stalčiai (ar lentynėlės). Tai svarbu, kad šalia esantys daiktai netrukdytų jų atidaryti.

  Dar vienas aspektas – vieta klaviatūrai. Naudojatės nešiojamuoju kompiuteriu ir papildoma klaviatūra Jums nereikalinga? Visgi ši ištraukiama lentynėlė nepaprastai naudinga, kai reikia pasidėti kokią knygą, lapą ar rašiklį (ar viską kartu).

  Biuro kėdė

  Biuro baldų asortimente svarbią vietą užima biuro kėdės. Minkšta kėdė su ratukais – ne tik dažnas, bet ir išties patogus sprendimas. Tiesa, jeigu darbo kambarėlis mažas, nesirinkite masyviausios.

  Biuro kėdės gali sudominti dizainu. Tačiau jos ne tik gražiai atrodo. Biuro kėdė yra ergonomiškas baldas, skirtas ilgoms darbo valandoms. Rinkdamiesi reguliuojamo aukščio kėdę būsite ramūs, kad ji tikrai tiks. Taip pat yra biuro kėdžių, kurių atlošas, porankiai irgi reguliuojami.

  Biuro baldai yra investicija ne vien į produktyvumą, bet ir į sveikatą. Pasirinkus gerą kėdę tai akivaizdu.

  Biuro baldai turi būti patogūs. Tiek rašomasis stalas, tiek kėdė yra vieni pirmutinių ir vieni reikšmingiausių darbo kambario sprendimų. Baldų salėje rasite visokių stalų bei kėdžių Jūsų patogiam darbui ir kambario jaukumui.

  Komplektai

  Skirtingi darbo kambario baldai orientuoti į skirtingus poreikius. Norite, kad patalpa atrodytų kuo solidžiau? Vertinate estetinę darną? Ieškote patogumo čia ir dabar? Taupote savo laiką? Jums vertėtų rinktis biuro baldų komplektą. Taip įsigysite reikiamus daiktus kartu, jie puikiai atrodys ir sukurs nuostabų vaizdą biure ar darbo kambaryje.

  Devynis kartus pamatuoti...

  Rinkdamiesi iš įvairių biuro baldų nepamirškite pasidomėti matmenimis. O pirmiausia reikėtų išmatuoti kambarį. Tada žinosite, kokio dydžio stalas ar lentyna jame tilps. Baldų salėje pateikiame visą aktualią informaciją, tad lengvai išsirinksite tinkamą dydį.

  Produktyviam ir patogiam darbui

  Taip, darbo baldai tikrai turi būti praktiški. Jie privalo užtikrinti patogumą net dirbant ilgas valandas.

  Beje, baldai biuro poreikiams ir maksimaliam patogumui... nebūtinai brangūs! Biuro baldų pas mus rasite išties patraukliomis kainomis. O apsipirkti internetu labai patogu. Išsirinkite patinkančius baldus ir susikurkite tokį darbo kambarį, kokio visuomet troškote.

  Baldusalė.lt siūlo platų baldų pasirinkimą: virtuvės baldai, miegamojo baldai, svetainės baldai, vaikų kambario baldai, prieškambario baldai, lauko baldai. Kviečiame rinktis.