Prekių katalogas

MIEGAMOJO Lovos

 • Puošia Jūsų kambario interjerą. Prisideda prie patalpos jaukumo ir tampa jaukiausia namų vieta. KAS? Tokių apibūdinimų yra vertos miegamojo lovos. Jos sukurtos geram poilsiui.
  Apie ką svajojate?

  Jeigu ieškote lovos miegamajam, Baldusale.lt pasiūlymai Jums patiks! Rinkitės reikiamą produktą ir įsitikinkite jo kokybe. Ryški viengulė lova? Subtilaus dizaino dvigulė? O gal pati plačiausia romantiškoms akimirkoms? Visi norai įgyvendinami.
  Be to, verta paminėti, kad kai kurie modeliai gali būti komplektuojami su naktinėmis spintelėmis arba be jų. Sprendimas Jūsų rankose.

  Erdvumas mažoje patalpoje
  Baldų gamintojai apgalvoja daugybę dalykų. Kiekviena detalė turi derėti. Mąstant apie tai, kaip mažose patalpose „suvaldyti“ erdvės trūkumą, gimė idėja, kurios atspindys – lova spintoje. Kažin ar yra koks kitas baldas, taip keičiantis miegamąjį vos per kelias sekundes.

  Lovos gaminamos mąstant apie grožį ir patogumą. Tačiau puikiam poilsiui reikalingas ir kokybiškas čiužinys. Čiužiniai mūsų parduotuvėje – ne tik kokybiški, bet ir patraukliai įkainoti. Įvairių rūšių ir dydžių, tad savąjį atras kiekvienas.

  Jūsų grožiui ir pomėgiams
  Turime ir kitų prekių, skirtų miego (o kartu ir gyvenimo) kokybei. Paprastai miegamajame ne tik ilsimasi, bet ir puošiamasi, gražinamasi. Todėl mūsų siūlomi kosmetiniai staliukai skirti mažiems, bet svarbiems reikmenims, be kurių neįsivaizduojama kasdienybė.

  O štai naktiniai staliukai, pastatyti abipus lovos, ne vien kuria interjero simetriją, bet ir leidžia pasidėti mėgstamus daiktus. Pavyzdžiui, jei prieš miegą skaitote knygą, nesinori lipti iš lovos ir nešti jos ant stalo ar į lentyną. Kai šalia turite naktinį staliuką, nebereikia rūpintis.

  Praktiškas ir estetiškas sprendimas
  Taupote laiką? Ieškote maksimaliai derančių baldų? Tuomet Jums patiks miegamojo baldų komplektai. Lova, staliukai, spinta – viskas suderinta. Jeigu vertinate praktiškumą ir nepriekaištingą estetiką, šis variantas – būtent Jums.

  Miegamojo baldai yra svarbūs ne tik estetiniu požiūriu. Tai patogumo garantas ir naktį, ir dieną. Tingi savaitgalio popietė drybsant ir skaitant knygą? Ankstus pirmadienio rytas prieš darbą? O gal pirmoji naktis namie, grįžus iš ilgos kelionės? Visais atvejais sava lova yra patogiausia. Kviečiame tokią išsirinkti ir kiekvieną sapną pasitikti minkštai bei jaukiai.  

  Skaityti daugiau