Prekių katalogas

U formos minkšti kampai

 • U formos kampai

  Norite atnaujinti svetainę, bet nežinote, kokius baldus rinktis? Dėmesį traukia U formos minkšti kampai? Ar tai geras variantas Jūsų svetainei? Trumpas gidas Jums padės išsiaiškinti.

  Kokios formos minkštas kampas Jums reikalingas?

  L formos minkšti kampai gražiai atrodo ir telpa ne tik didelėse svetainėse. O štai U formos baldas gali nuostabiai užpildyti didelį kambarį. Jūsų svetainė erdvi? Šeima didelė? Abiem atvejais U formos kampas ne tik pagyvintų interjerą, bet ir suteiktų daug patogumo.

  U formos minkšti kampai patinka ieškantiems simetrijos. Toks minkštasis baldas iš trijų pusių įrėmina Jūsų kavos stalelį – sukuria jaukią erdvę, kurioje smagiai leisti laiką gali visa šeima.

  Taigi o minkšti kampai U formos privalumus demonstruoja tiek stilistiniu, tiek praktiniu rakursu.

  Dienai ar (ir) nakčiai?

  Kitas svarbus klausimas – ar U formos sofa bus naudojama tik dieną, ar ir nakties metu.

  Paprastai minkštų kampų užpildas yra poliuretanas, o ši medžiaga, kaip žinote, naudojama ir čiužiniams. Patvaru ir patogu.

  Matmenys

  Jeigu norite, kad U formos kampas atstotų lovą, atkreipkite dėmesį į matmenis. Vienam žmogui reikėtų bent 80 cm pločio, dviem – 1,4 m. Minėtina, kad miegamoji dalis turėtų būti keliolika cm ilgesnė už žmogaus ūgį. Plačiau apie matmenis ir kitas svarbias miegamųjų baldų ypatybes skaitykite sofų-lovų skiltyje.

  Patalynės dėžė

  Baldas reikalingas pernakvoti tik retkarčiais ar puikiai išsimiegoti kiekvieną naktį? Pastaruoju atveju kone būtina U formos sofos ypatybė – patalynės dėžė.

  Išskleidimo mechanizmas

  Taip pat svarbu ir išskleidimo mechanizmas. Jie gali būti mechaninis arba automatinis. Automatinis veikia įjungus į elektros tinklą ir gali taupyti Jūsų laiką bei energiją. Tai nėra būtinybė, bet privalumu tikrai gali tapti – baldą išleidžiate paspausdami pultelį.

  Kokį gobeleną rinktis?

  Baldų salės asortimente rasite įvairių minkštų baldų. Ne tik skirtingų formų ar spalvų, bet ir su įvairiais apmušalais. O kokius rinktis? Apie minkštų kampų apmušalus skaitykite čia.

  Norite rinktis iš daugybės spalvų? Baldų salės asortimentas Jūsų lūkesčius turėtų pateisinti. Gražu gali būti ir praktiška...

  Baldų salė – geri baldai maloniai nuteikiančiomis kainomis

  Jus domina minkštieji kampai būtent U formos? O gal kiti svetainės baldai: sofos-lovos, minkštų baldų komplektai, sekcijos, spintos ? Kiekvienas kokybiškas baldas yra investicija į jaukius ir patogius namus.

  Jeigu norite, kad Jūsų svetainę puoštų minkštas U formos kampas, siūlome pasidomėti mūsų parduotuvės asortimentu. Čia rasite ne tik kokybę ir įvairovę, bet ir patrauklias kainas.

  Taip pat siūlome platų pasirinkimą virtuvės baldų, miegamojo baldų, vaikų kambario baldų, prieškambario baldų, biuro baldų.

  Skaityti daugiau