Prekių katalogas

Dviaukštės lovos

 • Dviaukštės lovos – ne tik taupantiems
  Jei auginate du vaikus, o namai ne patys erdviausi, tenka gerai pasukti galvą, kokius baldus rinktis. Dviaukštės lovos – geras atsakymas į daugelį klausimų:
  • Tokia lova puikiai atrodo tiek didesniuose, tiek mažesniuose vaikų kambariuose.
  • Mažas patalpas padaro erdvesnes – taip mažieji gali laisviau judėti.
  • Dviaukščių lovų būna su įvairiomis funkcijomis: įmontuotais papildomais stalčiais, ištraukiamu stalu, kopėtėlėmis ir kt. Tad perkant vieną baldą gaunama keleriopa nauda – dvi lovos ir papildoma vieta žaisti bei mokytis.
  O svarbiausia renkantis – saugumas. Rinkitės lovas su apsauginėmis atramomis ir kopėtėlėmis. Taip nekils pavojaus, kad užsimiegojęs vaikas iškris ir susižeis.

  Ir pradinukui, ir paaugliui
  Vaikų kambario lovos – tai sritis, kur tėvams tenka ypač pasistengti. Juk vienokia lova tiks ir patiks darželinukui ar pradinukui, o visai kitokia paaugliui. Galime nudžiuginti ir Jus, ir Jūsų mažuosius (ar jau paūgėjusius vaikus). Pas mus rasite įvairių variantų mažiems ir dideliems, berniukams, mergaitėms. Nuo pasakų pasaulį primenančio iki „rimto“ dizaino.
  O ką gi daryti, jeigu namuose labai stinga vietos? Auginate vieną atžalą, tad dviaukštės lovos nereikia? Kokių sprendimų imtis, kad mažasis pasaulio tyrinėtojas dieną galėtų žaisti, o naktį gerai išsimiegotų? Čia minėtini miegamieji foteliai. Ant suskleisto patogu sėdėti, o ant išskleisto – sapnuoti saldžius sapnus.

  Baldusale.lt. vaikiškos lovytės: įvairūs modeliai, priimtinos kainos ir patogus apsipirkimas internetu.  

  Gausus baldų pasirinkimas – ir pamokoms, ir pramogoms
  Gerai išsimiegoti – labai svarbu. Tačiau ne mažiau svarbu, kad dienos veikla būtų sklandi. Ne tik smagiems žaidimams, bet ir produktyviam mokymuisi reikalingas apgalvotas kambario apstatymas.
  Kiekvienas baldas gali tapti puikia kambario detale. Vienas kambarys neįsivaizduojamas be kompaktiškos spintelės, o kitame taip dera spalvingi pufai...
  Pamokas ruošti labiau norisi prie gero stalo, įsitaisius ant patogios kėdės. O knygeles ir žaislus priima dailios ir kokybiškos lentynos.
  Priklausomai nuo patalpos dydžio, galima išsirinkti tinkamiausią spintą. Baldusale.lt siūlomos vaikų kambario spintos Jums ir Jūsų mažiesiems patiks ne tik dizainu, bet ir praktiškumu.
  Ieškote funkcionalumo, aukštos kokybės ir estetikos, bet nenorite permokėti? Čia Jūsų ir Jūsų vaikų norai gali tapti realybe. Jaukiai apstatyti kambarį dar niekada nebuvo taip smagu ir lengva.
    

    

  Skaityti daugiau