Čiužinys DE-LUX

 • Kraunamos nuotraukos
  Kaina 209.65 su PVM
  599.00 Sutaupykite 389.35
  Į krepšelį 
  Pirkdami galite gauti 2096,5 taškus.
  Garantija
  24 mėn.
  Kilmės Šalis
  Europa
 •  ČIUŽINYS DE-LUX

  matmenys - 90/200 cm, 140/200 cm, 160/200 cm arba 180/200 cm;
  čiužinio aukštis - 22 cm;

  Čiužinys pagamintas iš aukštos kokybės 1,8 mm skersmens vielos BONELL tipo spyruoklių, kur kiekviena spyruoklė įvilkta į atskirą tvirtos neaustos medžiagos maišelį ir tarpusavyje jungiasi tik šia medžiaga. Tokios spyruoklės ypatingos tuo, kad jos yra šalia viena kitos ir taip čiužiniui suteikia tvirtumo.
  Profiliuotų putų sluoksnis užtikrina taisyklingą stuburo padėtį miego metu bei optimalią oro cirkuliaciją čiužinio viduje.
  Latekso sluoksnis suteikia išskirtinį patogumą, lankstumą, gerina kraujotaką, mažina stuburo skausmus, žmogus gali miegoti nesivartant, taip pagerinama miego kokybė. Tačiau kai kurie žmonės gali būti alergiški lateksui.
  Kokoso pluošto sluoksnis suteikia stabilios fiksacijos pojūtį spaudžiant iki tam tikros padėties. Iki čiužinio kraštų besitęsiantis kokoso pluoštas idealiai pagerina čiužinio vidinių dalių ventiliaciją ir užtikrina čiužinio ilgaamžiškumą. Kokoso pluoštas – laidžiausia orui iš čiužinių gamyboje naudojamų medžiagų, ji nekaupia drėgmės ir kvapų, todėl ypač tinkama gausiau prakaituojantiems ar šlapinimosi problemų turintiems žmonėms. Kokoso pluoštas suteikia čiužiniui kietumo, standumo.
  Galima naudoti iš abiejų pusių. Vasarą tinkama naudoti pusė, kurioje yra putų poliuretano sluoksnis, kurio grioveliai užtikrina optimalią oro cirkuliaciją. Žiemą tinkama naudoti kita pusė, kurioje yra pūkuotos vilnos sluoksnis, suteikiantis šilumos.
   

  Čiužinio užvalkalas JERSEY

  Puikios kokybės, malonus liesti antialerginis užvalkalas (25 % medvilnė ir 75% poliamidas). Apsaugo nuo dulkių erkučių ir kitų mikroorganizmų atsiradimo. Vidinė užvalkalo pusė yra padengta dygsniuotu vilnos sluoksniu, kurio tankumas 250 g/m2;
  Audinys pagamintas iš 100% poliesterio;
  Užvalkalą galima skalbti 40 laipsnių temperatūroje.


  Čiužinio užvalkalas ALOE VERA

  Antialerginis nuimamas Aloe Vera užvalkalas impregnuotas alijošiaus ekstraktu, yra skalbiamas, todėl padės išlaikyti higieniškumą.
  Vidinė užvalkalo pusė yra padengta dygsniuotu vilnos su antialerginiu alavijų lapų ekstrakto sluoksniu, kurio tankumas 350 g/m2.
  Audinys pagamintas iš aloe vera medžiagos (29,3% medvilnė ir 70,7% poliesteris).
  Užvalkalą galima skalbti 60 laipsnių temperatūroje.
   

  Čiužinio užvalkalas BAMBUS

  Pagamintas iš bambuko (28,8% bambuko, 71,2% poliesterio). Žaliojo bambuko pluoštas yra natūralus ir plačiai taikomas namų tekstilėje, gaminant patalynes, apatinį trikotažą, sportinius drabužius. Bambuko gaminiai pasižymi minkštumu, sugeria keturis kartus daugiau drėgmės nei medvilnė.
  Užvalkalą galima skalbti esant 60 laipsnių temperatūrai.